Movies
Ratings
100
Spider-Man 3Rated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0