Movies
Ratings
331
San AndreasRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
TomorrowlandRated ★ 2.0
The Brothers GrimmRated ★ 1.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The PlanRated ★ 5.0