Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Bad SeedRated ★ 3.0
The Bad Seed ReturnsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5