Movies
Ratings
374
MotherRated ★ 5.0
ExitRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5