Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Pawn SacrificeRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5