Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5