Titles you rated
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
Missing: The Other SideRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 1.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 3.5
Petite Princess YucieRated ★ 4.0