Movies
Ratings
85
Thirteen GhostsRated ★ 0.5
Dachimawa LeeRated ★ 0.5
Mars Attacks!Rated ★ 1.5
American PieRated ★ 0.5
The ProtectorRated ★ 1.5
The Guard PostRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 1.5
Wild CardRated ★ 2.0
TyphoonRated ★ 2.5
HolidayRated ★ 2.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 2.0
WaterboysRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 2.0
My Wife Got MarriedRated ★ 1.5
The TuxedoRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
Wet DreamsRated ★ 0.5