Titles you rated
The UnjustRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 1.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0