Movies
Ratings
603
Irish WishRated ★ 2.0
A Family AffairRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 3.5
Anyone But YouRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Failure to LaunchRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Show Me the GhostRated ★ 2.5
TrapRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
The OutrunRated ★ 4.0
Quiz LadyRated ★ 4.0