Movies
Ratings
82
My Rainy DaysRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0