Movies
Ratings
30
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0