Titles you rated
Bayside ShakedownRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
Snowy RoadRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
- GokusenRated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5
ArgonRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0