Movies
Ratings
979
Dead SilenceRated ★ 3.5
30 Days of NightRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Lazarus EffectRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 4.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
DemonicRated ★ 3.5
Dragon Tiger GateRated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.5