Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5- House With A Nice ViewRated ★ 0.5
Searching for the ElephantRated ★ 1.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
Cartel LandRated ★ 4.5
Stateless ThingsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0