Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
Paper ManRated ★ 3.0
A Cat in ParisRated ★ 3.5
Diary of a Wimpy KidRated ★ 3.5
The FamilyRated ★ 3.5
Man on WireRated ★ 3.0
Saving Mr. BanksRated ★ 3.5
ToastRated ★ 3.0
Red Vacance Black WeddingRated ★ 0.5
Odd ThomasRated ★ 3.5
Practical MagicRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
English VinglishRated ★ 4.0
Guess WhoRated ★ 3.5
Swing VoteRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 4.0