Series
Ratings
61
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise WolfRated ★ 4.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 3.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 3.0
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the DungeonRated ★ 2.0
Solo LevelingRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5