Titles you rated
Your Name.Rated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 0.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 5.0
PsychokinesisRated ★ 0.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Tale of TalesRated ★ 1.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 5.0
Salyut 7Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5