Titles you rated
Kid GangRated ★ 5.0
Glass MaskRated ★ 3.0
The 3rd HospitalRated ★ 0.5
Im Kkeok JeongRated ★ 4.5- Jang Gil SanRated ★ 4.0
- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0- One of A PairRated ★ 3.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
Lights and ShadowsRated ★ 1.5
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 2.0
Medical Top TeamRated ★ 0.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 4.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 1.5
Honest LivingRated ★ 4.0