Titles you rated
HerRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 2.5
ShameRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Eddie the EagleRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0