Movies
Ratings
458
Hi.5Rated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
Deck the HallsRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
The Merry GentlemenRated ★ 2.0
Hundreds of BeaversRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0