Series
Ratings
51
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
A Time Called YouRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
MineRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.0
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
Doctor FosterRated ★ 3.5
Doctor FosterRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
Project Runway Season 1Rated ★ 3.5