Titles you rated
After YangRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
As Tears Go ByRated ★ 1.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Il MareRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 5.0
First ManRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Love on DeliveryRated ★ 4.5
Inside ManRated ★ 4.0
GrassRated ★ 3.5