Titles you rated
As Good As It GetsRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
EqualsRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Little NicholasRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5