Movies
Ratings
634
The Day the Earth Stood StillRated ★ 1.5
The UnforgivenRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 2.0
Project AlmanacRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 2.5