Titles you rated
MonsterRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0