Titles you rated
It's Kind of a Funny StoryRated ★ 2.5
After HoursRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
MagnoliaRated ★ 5.0
The BFGRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The ComedyRated ★ 3.5