Titles you rated
Real SteelRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.5
Crank: High VoltageRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.5
CrankRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5