Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 3.0
RawRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
RealRated ★ 1.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 1.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
The Battleship IslandRated ★ 2.0
47 Meters DownRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.5
BluebeardRated ★ 2.0