Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5