Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
The Gray ManRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.0
Tropic ThunderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 1.0
Top GunRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
AladdinRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.5