Titles you rated
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0- SawRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
MalignantRated ★ 4.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0