Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
AwaitingRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
LavaRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5