Titles you rated
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0