Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Grave EncountersRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 4.5
Draft DayRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The 5th ExecutionRated ★ 5.0
KopsRated ★ 3.0
King of ThornRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 4.0
The Ghost TheaterRated ★ 3.5
The Heir Apparent: Largo WinchRated ★ 1.5