Movies
Ratings
83
PaprikaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 2.0
Idolish7 Movie: Live 4bit - Beyond The Period Day 1Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0