Titles you rated
TakenRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 2.5