Movies
Ratings
494
The WitnessRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
My First ClientRated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 1.0
OkjaRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5