Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.5- School Meals TimeRated ★ 3.5
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 2.5
Roosevelt GameRated ★ 2.5
Prayers In The Emergency RoomRated ★ 3.5
S.W.A.T. Season 1Rated ★ 3.5- Jikou Keisatsu HajimemashitaRated ★ 3.0
Detective YugamiRated ★ 3.0
Ever Night 2Rated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
The WireRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Night OfRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
LutherRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
EndeavourRated ★ 4.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
- Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.0