Titles you rated
Independence DayRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0