Movies
Ratings
199
The GodfatherRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 4.5
Looking for EricRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5