Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
The SmurfsRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
NoahRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0