Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0