Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
S.I.U.Rated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0