Titles you rated
ExhumaRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
PROMARERated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Helter SkelterRated ★ 1.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 2.5
FluRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5