Titles you rated
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 3.0- AjinRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 2.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0