Movies
Ratings
15
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 2.5