Titles you rated
Public EnemyRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5