Movies
Ratings
31
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0