Titles you rated
The MatrixRated ★ 4.5
HitchRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0